E-R: 08.00-19.00, L: 10.00-16.00, P: -

WEBASTO / EBERSPACHER EELSOOJENDITE REMONT

AutoProf on Webasto poolt sertifitseeritud.

Üks meie firma põhisuundi on mootorite autonoomsete soojendussüsteemide remont ja paigaldus:
• Eberspacher (mootori eelsoojendi)
• Webasto (mootori eelsoojendi)

Teostame nii tootja-tehase poolt paigaldatud kui ka lisatud Webasto ja Eberspacher’i süsteemide remonti. Samas pakume Teile võimaluse muuta Teie auto soojendi täiuslikuks eelsoojendiks.

Kohapeal olev suur valik varuosasid ja tarvikuid ning eeltellimusel minimaalne tarneaeg.  Kaasaegsed arvutidiagnostikad ja meie meistrite pikaajaline kogemus võimaldavad teostada autonoomse soojendi remonti kõrge kvaliteediga ja maksimaalselt lühikese tähtaja jooksul.

Teostame auto eelsoojendite diagnostikat ja remonti. Eelsoojendi diagnostika käigus kontrollitakse eelsoojendi töö katkestamise põhjused.

On olemas eelsoojendi lülitamisvõimalus distants-juhtimisseadme abil – pult võimaldab eelsoojendit käivitada kuni 1 km kauguselt (sõltuvalt takistustest puldi ja auto vahel). Puldi abil saab eelsoojendit vahetult käima panna ja välja lülitada, samas programmeerida soojendi käivitumisaega ning töö kestvust.

Programmeerida saab ka väljasõiduaega ning soovitavat salongitemperatuuri, mida auto elektroonika ise arvutab ja määrab lülitamisaega ja töö kestvust.

Teine eelsoojendi lülitamisvõimalus on mobiiltelefoni kaudu, kas helistades või saates SMSi. Osta ja paigaldada Webasto või Eberspacher’i eelsoojendit võib nii bensiini kui ka diiselmootoriga autodele.

Autodele mootoriga 1.4-1.8 l paigaldatakse autonoomne eelsoojendi võimsusega 4kW, autodele al. 2.0 l – 5 kW.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Meie oleme meie klientide alati avatud ja valmis vastama kõikidele küsimustele.

Kui Teie olete huvitatud meie teenustest, soovite aega broneerida või saada konsultatsiooni, palun esitage meile oma küsimusi, ettepanekuid ja päringuid kasutades allolevat vormi või helistage telefonil:
(+372) 600 4077.

Toomas
Müügispetsialist
+372 600 4077
info@autoprof.ee