E-R: 08.00-19.00, L: 10.00-16.00, P: -

ARVUTI­DIAGNOSTIKA

Arvutiautodiagnostika aitab varajasel staadiumil kiiresti ja ilma liigsete kuludeta leida ning likvideerida tehnilisi rikkeid teie autos.

Diagnostika protsessi saab võrrelda kaasaegse meditsiiniga. Haiguste sümptomite ilmnemise põhjuste selgitamiseks viiakse läbi analüüs, mille alusel on võimalik planeerida vajalikud tegevused Teie auto remondi jaoks.

Meie pakume oma klientidele nii täielikku kui ka eri agregaatide ja moodulite diagnostikat.

Meie autodiagnostika spetsialistid kasutavad oma töös uusimat tehnoloogilist seadmestust. Antud seadmestus võimaldab teostada vajalikke operatsioone maksimaalse ulatusega alates vea lugemisest ja auto mälus olevate veakoodide kustutamisest ning lõpetades uute moodulite paigaldamisega ja Teie auto tarkvara plokkide uuendamisega.

On võimalik teostada paigaldatud detailide ajusse sisse kirjutamist ning adapteerimist.

Autodiagnostika – tavaliselt ei tähenda auto remontimist, vaid see on üks võimalustest, mis aitab spetsialistidel paremini aru saada probleemi tekkepõhjustused, mis omakorda aitab leida kõige lühema tee rikete kõrvaldamiseks. Digitaalne diagnostika annab võimaluse maksimaalselt kiiresti leida rikete põhjused ning säästa kliendi aega ja raha.

Palume täpsustada varakult Teie auto tootjat ja marki meie spetsialistidel helistades telefonil +(372) 600 4077.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Meie oleme meie klientide alati avatud ja valmis vastama kõikidele küsimustele.

Kui Teie olete huvitatud meie teenustest, soovite aega broneerida või saada konsultatsiooni, palun esitage meile oma küsimusi, ettepanekuid ja päringuid kasutades allolevat vormi või helistage telefonil:
(+372) 600 4077.

Toomas
Müügispetsialist
+372 600 4077
info@autoprof.ee