E-R: 08.00-19.00, L: 10.00-16.00, P: -

Ettevõttest

Meie töötame Teie jaoks!

Firma AutoProf oli asutatud 2006 aastal ning arenes ja täiendas ennast pidevalt kogu aja vältel. Meie eesmärk – Teie auto kvaliteetne hooldus ja remont tingimata arvestades kliendi soovidega.

Meie jaoks on väga oluline Kliendi arvamus ning heameelega tuleme vastu Teie soovidele ja anname endast parima. Tänaseks päevaks meie töökojas on olemas diagnostika ja remondiseadmed kõikide maailma juhtivate autotootjate sõidukite hoolduseks. Meie keskuse meistrid tunnevad väga hästi paljude autode iseärasusi. Meil on suur kogemus, samas ka hulk teoreetilisi ja praktilisi teadmisi ning oskusi vajalike remonditeenuste osutamisel kõrgel tasemel. Meie firma personal täiendab järjekindlalt oma kvalifikatsiooni nii praktilise kogemuse kaudu kui ka tehnikaalaseid seminaride läbimisel.

Autode remondiks kasutame vajalikke varuosi ja lisavarustusi Eesti, Soome ja Euroopa hulgiladudest, mis võimaldab kätte saada neid optimaalse tähtaja ning konkurentsivõimeliste hindadega.

Firma AutoProf töö peaprintsiip – kanda hoolt iga kliendi eest ning pakkuda teenuseid nii, et meid võiks soovitada oma sõpradele ja tuttavatele.

Remonditööd alustatakse Teie auto hoolika diagnostika tulemuste alusel. Spetsiaalsed arvutiprogrammid aitavad küllaltki kiiresti ja täpselt määrata probleemseid kohti ning modelleerida just Teie autole sobivat remondi individuaalkava.

Remondi- ja hooldustööde, vajalike varuosade ning kulumaterjalide hinnad arvestatakse eelnevalt ja lahti kirjutatakse remonditööde tellimislehele, mis sisaldab endas tööde üksikasjalikku kulude nimekirja, ja arvestatakse lähtudes ühetunnise tariifi hinnast kõikide tööde kohta.

Lugupidamisega,

AutoProf
Telefon: +372 600 4077 (English, Estonian, Russian)
Email: varuosad@autoprof.ee

OLULINE TÄPSUSTUS:

Telefonitsi öeldud hinnad on orienteerivad. Faktiline hind määratakse ainult diagnostika tulemuste alusel. Kuid aga peidetud defekte pole tihtipeale võimalik määratleda diagnostika käigus, sel juhul lõpphinna saab teada ainult auto remonditava osa demonteerimise.

TÄHELEPANU!

Me ei kasuta ebakvaliteetseid lisavarustusi ja varuosi, kuna selle kasutamisel pole võimalik saada vastava taseme lõplikku tulemust.

autoprof autoremont nõmme