POLEERIMINE JA KORROSIOONI­KAITSE

Auto poleerimine

Auto poleerimine aitab kõrvaldada väiksemad defektid ja kriimud. Nad võivad olla märkamatud paljale silmale, aga hiljem võivad nad minna suuremaks ja põhjustada kere korrosiooni. Kere poleerimine värskendab teie auto välimuse. Täiendava läike andmiseks saab lisaks poleerida ka tuled.

Tulede poleerimine

Tuled valmistatakse plastikust. Plastik kaotab aga kiiresti oma läike, liiva, tolmu ja keemiliste reaktiivide mõju tõttu, mis tekib sõidul või autot pestes. Selle tulemusena väheneb tulede läbipaistvus, halvenevad optilised omadused ja langeb valguse intensiivsus, mis mõjutab negatiivselt teie sõiduohutust. Optiliste omaduste taastamiseks lihvitakse tuled mikroabrasiivmaterjalidega, seejärel poleeritakse, mille tulemusena eemaldatakse tulede pinnalt  plekid, kriimustused ja väikesed täkked.

Autoprofi tehnilises keskuses saate Te tellida omale professionaalse tulede poleerimisteenuse, mis säästab teid uute tulede paigaldamisest tuhmunud tulede asemel.

Auto põhja korrosioonikaitse   

Hea põhjakaitse on auto pika eluea üks põhiteguritest. Kõige parem on korrosioonikaitset teha kuni metall ja värvipind on veel terved kuna see tagab kaitsva materjali hea nakkumise. Vastasel juhul tuleb kaitsvaid protseduure läbi viia regulaarselt. Korrosioonitõrje teostamiseks tuleb auto puhastada kõikvõimalikest mustustest ja seejärel põhjalikult kuivatada. Peale seda töödeldakse põhi rooste teket tõkestavate vahenditega, mille peale läheb lisatakse üks või mitu kihti korrosioonivastast ainet.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Meie oleme meie klientide alati avatud ja valmis vastama kõikidele küsimustele.

Kui Teie olete huvitatud meie teenustest, soovite aega broneerida või saada konsultatsiooni, palun esitage meile oma küsimusi, ettepanekuid ja päringuid kasutades allolevat vormi või helistage telefonil:
(+372) 600 4077.

Jevgeni
Müügikonsultant
+372 600 4077
info@autoprof.ee